خدمات فني مهندسي داده نگار / پشتيبـاني / آموزش - ثبت نام اينترنتي
همواره آموزش و نحوه کار با سيستم های نرم افزاری، یکی از بزرگترین دغدغه های مدیران می باشد. سيستم های اداری-مالی با توجه به حساسیت بالا در نگهداری صحیح اطلاعات و امنیت آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردارند و نیروهایی که با این سیستم ها کار می کنند، ضروریست که از لحاظ تعامل با امکانات سیستم، آگاهی کامل داشته باشند تا علاوه بر افزایش راندمان و تسریع امور، از بروز مشکلات بعدی حین کار پرهیز شود.
 
ما در گروه داده نگار بر این باوریم که امکانات و توانایی های نرم افزار صرفا 50 درصد موفقیت کاری آن را تضمین می کند و نصف دیگر از آموزش و نحوه تعامل صحیح نیروها با امکانات نرم افزار نشأت می گیرد. از این رو شرکت داده نگار پس از نصب و راه اندازی نرم افزار، به صورت دوره های نامحدود و رایگان اقدام به آموزش کلیه نیروها می نماید.
  
دوره های آموزشی به 3 طریق صورت می گیرد :
 
- در محل شرکت داده نگار
 
در محل استقرار نرم افزار و نیروها
 
- آموزش الکترونیک از طریق اینترنت
 
     
 
 
بدیهیست که آموزش نیروها مختص راه اندازی اولیه سیستم نبوده و در حین کار و دوره هایی نظیر انتقال حسابهای سال مالی، مسائل حقوق و دستمزد و... در صورت نیاز مشتری، شرکت داده نگار وظیفه خود می داند که در قالب ارائه خدمات پشتیبانی، اقدام به آموزش های حین کار نماید.
 
 
نظرات و دیدگاه های خود را در رابطه با کیفیت ارائه خدمات آموزشی داده نگار در بخش ارتباط مشتریان مطرح بفرمایید.  
 
 
 
 
 

ثبت نام اینترنتی متقاضيان آموزش نرم افزار

 
لطفا روزها و ساعت هایی را که می توانید در کلاس های آموزشی داده نگار شرکت نمایید را انتخاب نموده و با انتخاب سیستم های مورد نیاز و شرایط آموزش درخواست خود را ثبت کنید تا از طرف کارشناسان ما، با شما تماس گرفته شود و در زمان های اعلام شده کلاس آموزش برگزار گردد.
 
 
نام و نام خانوادگي
سازمان - شركت
تلفن تماس
شنبه
يكشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
12-14
14-16
16-18
نوع آموزش
آموزش نرم افزار
زمينه آموزش درخواستي
آيا در حال حاضر كاربر محصولات داده نگار هستيد؟
نام سيستم مورد استفاده در حال حاضر
توضيحات اضافي
 
 
 
کد امنیتی