در دنیای امروزه کامپیوتر ، الکترونیک وفن آوری اطلاعات، فروش محصولات و تدوین وپیاده سازی آن ها صرفا بخشی از اموری است که در راستای رفع نیازهای یک سازمان صورت می پذیرد. چه بسیار موسسات و شرکت هایی باشند که با رضایت خاطر نسبت به تهیه یک نرم افزار اقدام کرده اند اما با مشکلات عدیده ای پس از راه اندازی دست به گریبان شده و با معضل پشتیبانی ضعیف و ناکارآمد از طرف ارایه دهندگان نرم افزارهای خود به ويژه در واحدهای اداری-مالی روبرو هستند. همواره ارزش های یک محصول در بلندمدت و در طی پشتیبانی های مداوم و دوره ای از آن خود را نمایان می سازد.
 
با گسترش مشتریان در مناطق مختلف جغرافیایی ، همواره یکی از بزرگترین دغدغه های شرکت های نرم افزاری، پشتیبانی از آن ها و تعامل متقابل با مشتریان می باشد.
گروه داده نگار در راستای آسودگی مشتریان و جلب اعتماد آن ها، تمامی سعی و توان خود را در جهت پشتیبانی قدرتمند منطبق بر روش های نوین بکار گرفته است. در این راستا با وجود شمار فراوان مشتریان این شرکت در استان های مختلف کشور و شماری نیز در خارج از کشور، این گروه با برنامه ریزی و پشتکار خود موفق شده است که از 1200 نهاد دولتی، واحدهای تولیدی و شرکت های خصوصی طرف قرارداد پشتیبانی مطلوبی به عمل آورد.
 
 
فرآیند پشتیبانی از مشتریان داده نگار در 3 شکل صورت می گیرد :
 
 
1- پشتیبانی های دوره ای با مراجعه حضوری در محل کار مشتری یا برقراری ارتباط آنلاین اینترنتی و بروز رسانی نرم افزار و رفع مشکلات احتمالی
 
2- مراجعه حضوری یا در صورت امکان پشتیبانی اینترنتی در موارد بروز مشکل و حالات فورس ماژور در اسرع وقت بدون تاخیر
 
3- بروزرسانی محصولات نرم افزاری از طریق اینترنت برای تمامی مشتریان طرف قرارداد به صورت دیالوگ های کاربر پسند
 
 
 
       
 
 
تلفن های پاسخگویی کارشناسان را در اين بخش می توانید دریافت نمایید. 
 
 
نظرات و دیدگاه های خود را در رابطه با کیفیت ارائه خدمات پشتيبانی داده نگار در بخش ارتباط مشتریان مطرح بفرمایید.